dP Internet. Agencja Interaktywna
l_top

Kariera

Zespół dP Internet to formacja grafików, inżynierów oprogramowania oraz specjalistów od marketingu mediów interaktywnych zajmujących się oceną ekonomiczną, przygotowaniem, projektowaniem i realizacją wszelkiego rodzaju inwestycji internetowych.

Aplikuj na stanowisko w naszej firmie jeżeli szukasz rozwijającej, niemonotonnej pracy z ciągłymi wyzwaniami. Doskonal się w tym, w czym masz już doświadczenie oraz odkrywaj nowe pola do rozwoju. Bierz udział w projektach, które eksplorują nisze rynkowe i dają pole do tworzenia rozwiązań unikalnych na skalę krajową. Czerp radość z pomagania innym w rozwijaniu ich koncepcji biznesowych i patrz jak Twoje pomysły sprawdzają się na rynku. 

jobform

Dane personalne right_big

Imię i nazwisko:
Data urodzenia:
Adres:
 
 
Telefon:
E-mail:
Doświadczenie zawodowe:
 
 

Załącz CV right_big

Wybierz z dysku:

Wyślij formularz zgłoszeniowy right_big

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dP Internet Paweł Grzesiak, ul. Zabłocie 39, 30-701 Kraków dla celów związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na mocy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).
wyślij formularz
 

 
 
l_bottom
bottomlg
Produkty   lgb_mentat 
Pytania do oprogramowania Mentat
kliknij aby przejść do działu kontakt