dP Internet. Agencja Interaktywna
l_top

Metodyka tworzenia i zasady współpracy

Agencja interaktywna dP Internet to nie tylko zespół pasjonatów Internetu i technologii internetowych. W dP tworzymy oprogramowanie, które stanowi trzon innowacyjny wielu przedsiębiorstw pracujących w otoczeniu wysokiej konkurencji.

By sprawnie realizować powierzane nam zlecenia, na przestrzeni lat doświadczeń, dP Internet wykształciło sobie szereg reguł, zasad współpracy i metodyk pracy. Wszystkie one mają na celu uzyskanie efektu jakim jest sukces ekonomiczny własnych kontrahentów. Jest on dla nas tak samo ważny, jak nasz własny sukces. To zyski naszych kontrahentów pobudzają do ciągłego rozwijania tworzonych przez dP Internet systemów.

Osiągnięcie celu jakim jest stworzenie innowacyjnej e-usługi, systemu e-commerce, czy "zwykłej" witryny firmowej jest o tyle trudne, iż informatyka jest nauką ścisłą, często oddaloną od realiów biznesowych. Zapewnienie naszym klientom narzędzi, z których będą mogli korzystać na co dzień jest wyzwaniem ponad umiejętności z zakresu programowania.

To dlatego dP Internet jest firmą, której model współpracy oparliśmy na praktykach zwinnych (ang. Agile). Naszym dominującym modelem przy tworzeniu oprogramowania dostosowanego do potrzeb nowego, nieznanego nam rynku jest wytwarzanie oprogramowania przy włączeniu do zespołu klienta.
W odróżnieniu od zdolności programistycznych, graficznych, czy też wiedzy w zakresie tworzenia intuicyjnych i funkcjonalnych narzędzi, pomoc klienta skupia się wokół najbardziej podstawowych gwarantów sukcesu. Klient dostarcza analityki, know-how w zakresie jego biznesu, czyniąc tworzony dla niego produkt najbardziej optymalnym z punktu widzenia jego biznesu.

Tylko dokładne poznanie potrzeb, często nieuświadomionych wymagań i funkcjonalności pozwala tworzyć rozwiązania innowacyjne, czyli takie, które budują przewagę konkurencyjną naszych klientów na rynku, na którym prowadzą działalność operacyjną.

dP Internet jest partnerem biznesu. Współpracujemy z szeregiem firm handlowych, produkcyjnych i usługowych, którym dostarczamy narzędzia sprawdzające się w ich biznesie. Ekonomia to nauka, która zaraz obok informatyki pozwala określić celowość i zasadność realizowanych przez nas projektów. Organizacja i Zarządzanie to dział ekonomii zajmujący się poznawaniem najlepszych metod zmierzających do ograniczenia zasobów ludzkich, czasu, maksymalizacji jakości i wydajności pracy. Mając na uwadze teorię przedsiębiorstwa, tworzymy systemy, które skracają czas obsługi klienta do niezbędnego minimum. To pozwala obniżyć koszty pracy, które stanowią obecnie największy koszt każdego przedsiębiorstwa.
 
 
l_bottom
bottomlg
Produkty   lgb_mentat 
Pytania do oprogramowania Mentat
kliknij aby przejść do działu kontakt