dP Internet. Agencja Interaktywna
l_top

O firmie

Agencja Interaktywna dP Internet powstała jako efekt ośmiu lat pracy w branży usług związanych z budową wizerunku firm w sieci.

Paweł Grzesiak (witryna autorska), właściciel, jest autorem ponad 50 publikacji prasowych nt. tworzenia aplikacji internetowych, w takich magazynach specjalistycznych jak m.in. Magazyn Internet, Internet Maker, czy PHPSolutions. Jest także autorem ksiażki "Jak zarabiać w Internecie. Poradnik dla przedsiębiorczych webmasterów" (witryna książki), opublikowanej w 2007 roku nakładem wydawnictwa Helion.

W ramach prac związanych z działalnością agencji interaktywnej, firma zajmuje się aktywną promocją przedsięwzięć w sieci.

Od 2002 roku stale rozwijane jest oprogramowanie autorskie, system Mentat (witryna systemu). W skład oprogramowania wchodzi wiele produktów, w tym system sprzedaży internetowego Mentat E-commerce. Zaawansowana funkcjonalność i intuicyjna obsługa sprawiają, iż rozwiązanie stosowane jest w najbardziej wymagających sektorach rynku.
dP Internet zajmuje się projektowaniem, budową i promocją witryn i sklepów internetowych. Realizacja zleceń uwzględnia projekt graficzny, oprogramowanie, a także tworzenie i nadzorowanie strategii marketingowych. Kompleksowy charakter usług pozwala ograniczyć koszty, scentralizować odpowiedzialność, przyspieszyć proces decyzyzyjny i zminimalizować ryzyko inwestycji. Stawiamy na innowacyjność w e-biznesie, budując oprogramowanie w oparciu o wiedzę i pasję tworzenia.

dP Internet tworzy biznes w Internecie i usprawnia dotychczasową pracę firm w handlu detalicznym i hurtowym. Tworzymy intuicyjne systemy informatyczne, które pracują w przeglądarce internetowej. Wszędzie tam, gdzie jest dostęp do sieci. Bez instalacji, aktualizacji, przenoszenia danych, problemów z wirusami i błędów krytycznych.

Celem dP Internet jest tworzenie rozwiązań możliwie najbardziej dopasowanych do realiów i potrzeb poszczególnych sektorów rynku. Nasze oprogramowanie powstaje jako efekt realnych potrzeb klientów. Dzięki bliskiej współpracy z klientem, systemy Mentat sprawdzają się w codziennej pracy firm handlowych i usługowych.

 
 
l_bottom
bottomlg
Produkty   lgb_mentat 
Pytania do oprogramowania Mentat
kliknij aby przejść do działu kontakt